معرفی محصول | آیفون ۱۰

توسط sarkangani 2017/09/14 0 نظرات

سرانجام یک دهه در اپل به همراه آیفون و آغاز فصل جدید آیفون با آیفون ۱۰

امسال به مناسبت همین سالگرد رونمایی از اولین آیفون ،اپل از آیفون ۱۰ رونمایی کرد.همه دوستاران اپل در یک سال گذشته خوصصا زمانی که  سال گذشته اپل با آپدیت تقریبی آیفون ۶ اس همه را به انتظار امسال گذاشت .

آیفون ۱۰ با تکنولوژی که به گفته اپل سر آغار آینده نسل تلفن های همراه هوشمند خواهد بود به میدان نبرد آمد.

اولین تغییر خداحافظی با دکمه هوم معروف اپل است که جای خود را به ا ال ای دی تمام صفحه داده است. بعد از آن پردازنده قدرمند شش هسته ای خود نمایی می کند.

دوربین ۱۲ مگاپیکسلی که قدرت فیلم برداری فوق العاده شصت فریم در ثانیه در رزلوشن فورکی را داراست و ویدیوی اسلوموشن را در ۲۴۰  فریم در ثانیه در رزلوشن فول اچ دی  فیلم برداری میکند  هدیه اپل به دوستداران فیلم بردری با عکاسی است. قابلیت پوتره در نور کم و هر دو لنز با لرزش گیر اپتیکال به شما کمک خواهد کرد که لحظه های زیبایی را خلق کنید.

شارژ سریع و وایرلس مانند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس و صفحه پشت شیشه ای با دوربین تغییر جهت داده در پشت در کنار شما خواهد بود

اما  امنیت قابلیت تشخیص چهره جایگزین اثر انگشت شده است که به گفته اپل بسیار امن تر از اثر انگشت است و به کمک دو دوربین در جلو حتی در نور کم قابلیت تعیین چهره شما را دارد و تسلیم نمی شود.

اگر منتظر این تلفتن هوشمند بودید کمی بیشتر باید برای آن صبر کنید و البته قیمت ۱۰۰۰ دلاری آن برای مدل پایه را فراموش نکنید.

SARK 

برچسب ها: آیفون

نظر خود را بدهید